Акумулаторен винтоверт Bosch GSR 12V-32 FC, 12 V, 2 Ah, 32 Nm, 06019N7104
466.80 € / 912.98 лв. Original price was: 466.80 € / 912.98 лв..389.00 € / 760.82 лв. Текущата цена е: 389.00 € / 760.82 лв..
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 18V-68-2, 06016D0000, без батерия
358.80 € / 701.75 лв. Original price was: 358.80 € / 701.75 лв..299.00 € / 584.79 лв. Текущата цена е: 299.00 € / 584.79 лв..
Акумулаторен мултифункционален инструмент Bosch GOP 18V-30, 18 V, 1.5°, 06018G3001, без батерия
218.12 € / 426.61 лв. Original price was: 218.12 € / 426.61 лв..179.00 € / 350.09 лв. Текущата цена е: 179.00 € / 350.09 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
06018G3001
Категории: Мултифункционални инструменти, Промоции
Етикети: ~Промоции, BOSCH, Мултифункционални инструменти
Описание
Акумулаторен мултифункционален инструмент Bosch GOP 18V-30, 18 V, 1.5°, 06018G3001, без батерия
- Акумулаторен мултифункционален инструмент Bosch GOP18V-30 е с работно напрежение 18 V, общ ъгъл на осцилиране 3° (1.5° ляво и 1.5° дясно), което позволява чисти и точни разрези, шлифоване или отстраняване на покрития върху различни материали. Снабден е с безчетков мотор и осигурява 10000 – 18000 осцилации в минута.
- Системата за закрепване на приставки е Snap‑in / Starlock и StarlockPlus, което позволява бърза и безопасна смяна на остриета и шлифовъчни елементи без допир до горещите части след работа.
- Ергономичният дизайн, антивибрационната дръжка и двойното корпусно окачване намаляват умората при продължителна работа.
- Инструментът се доставя с острие PAIZ 32 APB, в транспортен куфар с вложка.
Окомплектовка
- 1 бр. острие PAIZ 32 APB
- Куфар L-BOXX 136
- Вложка за L-BOXX 136
Допълнителна информация
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Ъгъл на осцилация (ляво/дясно) | 1.5° |
| Честота на вибрациите | 10000 – 18000 об/мин |
| Захват | Snap‑in/Starlock и StarlockPlus |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен мултифункционален инструмент BOSCH, GOP 12V-28, без батерия
В наличност
SKU:
06018B5001
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Честота на вибрациите на празен ход* | 5.000 – 20.000 min-1 |
Акумулаторен мултифункционален инструмент MILWAUKEE, C12MT-202B
В наличност
SKU:
4933441710
Електрически прав шлайф, Bosch GGS 30 S, 750 W, 06012B5120
В наличност
SKU:
06012B5120
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 7.000 – 33.000 min-1 |
| Номинална консумирана мощност | 750 W |
| Ø на шпинделна шийка | 43 mm |
| Размери на инструмента (дължина) | 294 mm |
| Размери на инструмента (височина) | 77 mm |
| Отдавана мощност | 400 W |
| Ø на доставената захващаща цанга | 6 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Повърхнина за ключ на затягаща гайка | 17 mm |
| макс. Ø на инструмента за полиране | 45 mm |
Мултифункционален инструмент AEG, BMT 18BL-0, без батерия
В наличност
SKU:
4935498157
Мултифункционален инструмент BOSCH, UniversalMulti 18V-32, без батерия, 0603105000
В наличност
SKU:
0603105000
| Тегло | 0.8 кг |
|---|---|
| Вибрации на празен ход | 10.000 – 19.000 min-1 |
| Ъгъл на осцилиране | 2.8 ° |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
Мултифункционален инструмент BOSCH, GOP 55-36 set, 550 W, 0601231101
В наличност
SKU:
0601231101
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 550 W |
| Вибрации на празен ход* | 8.000 – 20.000 min-1 |
| Ъгъл на осцилация, вляво и вдясно | 1,8 ° |
Мултифункционален инструмент DREMEL, 3000 (3000-1/25 EZ)
В наличност
SKU:
F0133000JS
Мултифункционален прав шлайф Dremel 4250, 175 W, F0134250JA
В наличност
SKU:
F0134250JA












