Бензинов монофазен/трифазен генератор HONDA, Aries EAT7000M
1830.00 € / 3579.17 лв.
Паралелен кабел за генератор HONDA EU10i
60.33 € / 118.00 лв.
Паралелен кабел за генератор HONDA EU20i / EU22i
431.02 € / 843.00 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
32360Z07C63
Категория: Генератори за ток
Етикети: HONDA, Генератори за ток
Описание
Паралелен кабел за генератор HONDA EU20i / EU22i 32360-Z07-C63
- За паралелно свързване на два еднакви генератора.
- При паралелна работа на двата генератора, свързани с паралелен кабел, получавате удвоена мощност.
- До 4000 W при свързване на два генератора EU20i или 4400 W при два EU22i
- За модели: EU20, EU22.
- Този кабел е съвместим само с генератори Honda EU20i и EU22i. Не е подходящ за други модели като EU10i или EU30i.
Допълнителна информация
| Тегло | 2.7 кг |
|---|
За бранда
HONDA е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, генератори и моторни машини, известен със своето качество, издръжливост и надеждност.
В Trapkovi.bg ще откриете генератори, мотори, косачки, помпи и други инструменти HONDA, идеални за строителство, градина и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HONDA за България.
Изберете инструменти HONDA от Trapkovi.bg – немско/японско качество, дълъг живот и максимална ефективност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен верижен трион HONDA, HHC 36BXB, без батерия
В наличност
250.00 € / 488.96 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
HHC36BXBE35
Монофазен бензинов генератор Husqvarna G3200P, 230 V, 3.8 к.с., 212 см³, 967665107
В наличност
550.00 € / 1075.71 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
967665107
Бензинов генератор за ток HONDA монофазен, EG5500CL GT, 5500 W
В наличност
1930.00 € / 3774.75 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EG5500CL GT
Бензинов монофазен генератор HONDA, Aries EA3000N1
В наличност
SKU:
EA3000N1
Бензинов храсторез HONDA HONDA HHH 25 D 75 ET + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
660.00 € / 1290.85 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
HHH25D75ET
Бензинова водна помпа HONDA WB 20XT + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
460.00 € / 899.68 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
WB20XT3DRX
Верижен снегорин HONDA, 4.1 kW, HSS760A ETD
В наличност
SKU:
HSS760AETD
Инверторен монофазен генератор HONDA, EU32I G + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
2650.00 € / 5182.95 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EU32I
| Тегло | 26.8 кг |
|---|---|
| Размери | 57.1 × 30.6 × 45.2 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | GX130 |
| Максимална мощност | 3.2 kW |
| Номинална мощност | 2.6 kW |
| Вместимост на резервоара | 4.7 l |
| Обем двигателно масло | 0.55 l |
| Обем на двигателя | 130 cm3 |
| Напрежение | 230 V |
| Номинален ток | 11.3 A |
| Щепсел | 2 x 16A-230V |
| Охладителна система | принудително въздушно |
| Продължителност на работа с 1 зареждане | 3ч 18мин(8ч и 36мин при Еко режим) |












