Бензинов монофазен генератор HONDA, Aries EA3000N1
860.00 € / 1682.01 лв. Original price was: 860.00 € / 1682.01 лв..812.95 € / 1589.99 лв. Текущата цена е: 812.95 € / 1589.99 лв..
Инверторен монофазен генератор HONDA, EU10IT1 G + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
960.00 € / 1877.60 лв.
Бензинов монофазен генератор HONDA, Aries EA6000N1 + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
1430.00 € / 2796.84 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
EA6000N1
Категория: Генератори за ток
Етикети: HONDA, Генератори за ток
Описание
Бензинов монофазен генератор HONDA, Aries EA 6000N1
- Бензинов монофазен генератор за ток Honda Aries EA6000N1 е с максимална мощност 4800 kW и вместимост на резервоара за гориво 6.1 л.
- Снабден е с високоефективен двигател Honda GX390, който улеснява стартирането и е с нисък разход.
- Конструкцията е максимално опростена, като моторът и генераторната част са закрепени към здраво заварена рамка.
- Разполага с два контактни извода: 16 A 230 V и 32 A 230 V.
- Подходящ е за употреба в строителството, ремонтни дейности и в дома, за уреди, които не се нуждаят от допълнителна стабилизация на напрежението.
- Допълнително могат да се инсталират тронспортни колела.
Окомплектовка
- генераторът не е зареден с масло
- бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
Допълнителна информация
| Тегло | 67 кг |
|---|---|
| Размери | 75.0 × 55.0 × 53.0 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | GX390 |
| Максимална мощност | 6 kVA |
| Номинална мощност | 5.7 kVA |
| Вместимост на резервоара | 6.1 l |
| Обем на двигателя | 390 cm3 |
| Напрежение | 230 V |
| Номинален ток | 24.8 A |
| Работно време с 1 зареждане | 1ч 39мин |
| Щепсел | 1 х 16 A – 230 V и 1 х 32 A – 230 V |
За бранда
HONDA е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, генератори и моторни машини, известен със своето качество, издръжливост и надеждност.
В Trapkovi.bg ще откриете генератори, мотори, косачки, помпи и други инструменти HONDA, идеални за строителство, градина и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HONDA за България.
Изберете инструменти HONDA от Trapkovi.bg – немско/японско качество, дълъг живот и максимална ефективност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен инвертор RYOBI, RY18BI150B-0, без батерия
В наличност
SKU:
5133005742
Акумулаторен инверторен генератор Ryobi RY36BI1800A-0 SOLO, 36V, 1800W, + 4 бр. Акумулаторна батерия RY36B80B, 36V, 8 AH
В наличност
SKU:
5133004942-4
Акумулаторен инверторен генератор RYOBI, RY36BI1800A-0, 5133004942, без батерия
В наличност
SKU:
5133004942
Инверторен монофазен генератор HONDA, EU10IT1 G + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
960.00 € / 1877.60 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EU10IT1
| Тегло | 13 кг |
|---|---|
| Размери | 45.1 × 24.2 × 37.9 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | GXH50 |
| Максимална мощност | 1.0 kW |
| Номинална мощност | 0.9 kW |
| Вместимост на резервоара | 2.1 l |
| Обем двигателно масло | 0.25 l |
| Обем на двигателя | 49 cm3 |
| Напрежение | 230 V |
| Номинален ток | 3.9 A |
| Щепсел | 1 x 16A-230V |
| Охладителна система | принудително въздушно |
| Продължителност на работа, номинална | 8 часа |
Инверторен монофазен генератор HONDA, EU22IT1 GG3
В наличност
1420.00 € / 2777.28 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EU22IT1
| Тегло | 20.7 кг |
|---|---|
| Размери | 51.2 × 29.0 × 42.5 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | GXR120 |
| Максимална мощност | 2.2 kW |
| Номинална мощност | 1.8 kW |
| Вместимост на резервоара | 3.6 l |
| Обем двигателно масло | 0.4 l |
| Обем на двигателя | 121 cm3 |
| Напрежение | 230 V |
| Номинален ток | 7.8 A |
| Щепсел | 2 x 16A-230V |
| Охладителна система | принудително въздушно |
| Продължителност на работа с 1 зареждане | 3ч 18мин |
Монофазен генератор HONDA, EG 3600 CL GT
В наличност
1680.00 € / 3285.79 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EG3600CL GT
| Тегло | 68 кг |
|---|---|
| Размери | 68.1 × 53.0 × 57.1 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | тип 4 тактов, едноцилиндров, OHV |
| Модел на бензиновия двигател | GX270T2 |
| Мощност | 9 к.с. |
| Работен обем | 270 см3 |
| Номинална мощност/Мax. мощност | 3.2 kVa/3.6 kVa |
| Номинално изходно напрежение | 230 V |
| Номинална честота | 50 Hz |
| Обем на горивния резервоар | 24 л |
| Изход променлив ток | 23 0V AC |
| Регулиране на напрежението | D-AVR |
Монофазен инверторен генератор HONDA, EU70IS GT, 7 KVA
В наличност
SKU:
EU70IS GT
| Тегло | 118.2 кг |
|---|---|
| Размери | 85.00 × 66.6 × 71.9 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | 4 тактов, едноцилиндров, OHV |
| Модел на бензиновия двигател | GX390K2 |
| Мощност | 7000 W |
| Работен обем | 389 cm3 |
| Номинална мощност | 5500 VA |
| Напрежение | 230 V |
| Обем на масления резервоар | 19.2 л |
| Максимална мощност | 7000 VA |
| Номинален ток | 23.9 A |
| Щепсел | 2х16A-230V и 1х32А-230V |
Паралелен кабел за генератор HONDA EU10i
В наличност
60.33 € / 118.00 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
32360ZC3000












