Моторна коса HONDA, UMK425 E2 UEET + масло двигателно 1 л., 08221888101MP
540.00 € / 1056.15 лв.
Бензинов монофазен генератор HONDA, Aries EA6000N1 + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
1430.00 € / 2796.84 лв.
Бензинов монофазен генератор HONDA, Aries EA3000N1
860.00 € / 1682.01 лв. Original price was: 860.00 € / 1682.01 лв..812.95 € / 1589.99 лв. Текущата цена е: 812.95 € / 1589.99 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
EA3000N1
Категория: Генератори за ток
Етикети: HONDA, Генератори за ток
Описание
Бензинов монофазен генератор HONDA, Aries EA 3000N1
- Моторен агрегат за ток с напрежение 230 V, обем на двигателя 200 см³ и ръчна стартираща система
- Бензинов монофазен генератор HONDA Aries EA3000N1 има макс. мощност от 3.0 kVA и вместимост на резервоара 3.3 л.
- Двигателят GX200 е с обем 200 см³ и осигурява лесен старт, нисък разход и надеждна работа.
- Моторният агрегат за ток има напрежение 230 V и ръчна стартираща система.
- Генераторът е снабден с топлинна защита на алтернатора и датчик за масло.
Окомплектовка:
генераторът не е зареден с масло
Допълнителна информация
| Тегло | 41 кг |
|---|---|
| Размери | 60.0 × 45.0 × 45.0 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | GX200 |
| Максимална мощност | 3 kVA |
| Номинална мощност | 2.5 kVA |
| Вместимост на резервоара | 3.3 l |
| Обем на двигателя | 200 cm3 |
| Напрежение | 230 V |
| Номинален ток | 11 A |
| Работно време с 1 зареждане | около 2 часа |
| Щепсел | 2х16 A-230 V |
За бранда
HONDA е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, генератори и моторни машини, известен със своето качество, издръжливост и надеждност.
В Trapkovi.bg ще откриете генератори, мотори, косачки, помпи и други инструменти HONDA, идеални за строителство, градина и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HONDA за България.
Изберете инструменти HONDA от Trapkovi.bg – немско/японско качество, дълъг живот и максимална ефективност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен инвертор RYOBI, RY18BI150B-0, без батерия
В наличност
SKU:
5133005742
Акумулаторен инверторен генератор RYOBI, RY36BI1800A-0, 5133004942, без батерия
В наличност
SKU:
5133004942
Бензинов монофазен генератор HONDA, Aries EA6000N1 + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
1430.00 € / 2796.84 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EA6000N1
Бензинов монофазен генератор с AVR Honda EG4500CL GT
В наличност
1830.00 € / 3579.17 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EG4500CL
| Тегло | 79.5 кг |
|---|---|
| Размери | 68.1 × 53.0 × 57.1 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | тип 4 тактов, едноцилиндров, OHV |
| Модел на бензиновия двигател | GX390T2 |
| Мощност | 13 Hp |
| Работен обем | 389 см3 |
| Номинална мощност | 4.0 kW |
| Номинално изходно напрежение | 230 V |
| Номинална честота | 50 Hz |
| Обем на горивния резервоар | 24 л |
| Изход променлив ток | 230V AC |
| Регулиране на напрежението | D-AVR |
Бензинова водна помпа HONDA WB 20XT + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
460.00 € / 899.68 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
WB20XT3DRX
Инверторен генератор HONDA, EU30IS1 GA6, монофазен, 3.0 kVA + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
SKU:
EU30IS1GA6
Паралелен кабел за генератор HONDA EU10i
В наличност
60.33 € / 118.00 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
32360ZC3000
Монофазен инверторен бензинов генератор за ток LONCIN, 1.8 KW, 4.2 л, LC2000I
В наличност
639.00 € / 1249.78 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
LC2000I












