Бензинов монофазен генератор с AVR Honda EG4500CL GT
1830.00 € / 3579.17 лв.
Инверторен генератор HONDA, EU30IS1 GA6, монофазен, 3.0 kVA + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
2040.05 € / 3989.99 лв. Original price was: 2040.05 € / 3989.99 лв..1990.00 € / 3892.10 лв. Текущата цена е: 1990.00 € / 3892.10 лв..
Бензинов генератор за ток HONDA монофазен, EG5500CL GT, 5500 W
1930.00 € / 3774.75 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
EG5500CL GT
Категория: Генератори за ток
Етикети: HONDA, Генератори за ток
Описание
Бензинов генератор за ток HONDA монофазен, 5500 W, 230 V, EG5500CL GT
- Генератори Honda серия EG5500CL.
- В съчетание с всепризнатите GX двигатели и патентованата Digital Auto Voltage Regulator технология за регулиране на напрежението (D-AVR), генераторите от серия EG са предназначени за професионална употреба, изискваща издръжливост, надеждност и производителност за най-взискателните потребители.
- Чрез възможността си да реагира мигновено на колебанията в напрежението D-AVR технологията осигурява чиста електроенергия.
- Това дава допълнителен въртящ момент и създава оптимални условия на работа за всеки електромотор.
Окомплектовка:
- Генераторът не е зареден с масло!
Допълнителна информация
| Тегло | 82.5 кг |
|---|---|
| Размери | 68.1 × 53.0 × 57.1 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | бензинов 4-тактов, едноцилиндров, OHV |
| Модел на бензиновия двигател | Honda GX390 |
| Мощност | 13 Hp |
| Работен обем | 390 см3 |
| Номинална мощност | 5.0 kW |
| Номинално изходно напрежение | 230 V |
| Обем на горивния резервоар | 24 л |
За бранда
HONDA е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, генератори и моторни машини, известен със своето качество, издръжливост и надеждност.
В Trapkovi.bg ще откриете генератори, мотори, косачки, помпи и други инструменти HONDA, идеални за строителство, градина и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HONDA за България.
Изберете инструменти HONDA от Trapkovi.bg – немско/японско качество, дълъг живот и максимална ефективност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна духалка HONDA, HHB 36BXB, без батерия
В наличност
210.00 € / 410.72 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
HHB36BXBE75
Генератор MILWAUKEE, MXFPS-0, 4933493922, без батерия
В наличност
SKU:
4933493922
| Тегло | 28.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 72 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 6 Ah |
| Непрекъсната мощност | 1800 W |
| Работна мощност | 1,800 W |
| Стартова мощност | 3,600 W |
Бензинов монофазен генератор HONDA, Aries EA3000N1
В наличност
SKU:
EA3000N1
Верижен снегорин HONDA, 4.1 kW, HSS760A ETD
В наличност
SKU:
HSS760AETD
Генератор HUSQVARNA, G2500P
В наличност
SKU:
967665007
Инверторен монофазен генератор HONDA, EU10IT1 G + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
960.00 € / 1877.60 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EU10IT1
| Тегло | 13 кг |
|---|---|
| Размери | 45.1 × 24.2 × 37.9 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | GXH50 |
| Максимална мощност | 1.0 kW |
| Номинална мощност | 0.9 kW |
| Вместимост на резервоара | 2.1 l |
| Обем двигателно масло | 0.25 l |
| Обем на двигателя | 49 cm3 |
| Напрежение | 230 V |
| Номинален ток | 3.9 A |
| Щепсел | 1 x 16A-230V |
| Охладителна система | принудително въздушно |
| Продължителност на работа, номинална | 8 часа |
Инверторен монофазен генератор HONDA, EU32I G + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
2650.00 € / 5182.95 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EU32I
| Тегло | 26.8 кг |
|---|---|
| Размери | 57.1 × 30.6 × 45.2 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | GX130 |
| Максимална мощност | 3.2 kW |
| Номинална мощност | 2.6 kW |
| Вместимост на резервоара | 4.7 l |
| Обем двигателно масло | 0.55 l |
| Обем на двигателя | 130 cm3 |
| Напрежение | 230 V |
| Номинален ток | 11.3 A |
| Щепсел | 2 x 16A-230V |
| Охладителна система | принудително въздушно |
| Продължителност на работа с 1 зареждане | 3ч 18мин(8ч и 36мин при Еко режим) |
Моторна духалка HONDA, HHB 25 + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
400.00 € / 782.33 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
HHB25EWT1












