Купи на изплащане с TBI
Купи на изплащане с TBI - 10% ДОПЪЛНИТЕЛНА ОТСТЪПКА за стоки над 70евро/136.91лв. и срок на изплащане 12 месеца.Кампанията е активна до 31.7.2026г.
Нашите предложения на фокус
Подаръчен ваучер
В наличност
50.00 € / 97.79 лв. – 150.00 € / 293.37 лв. Price range: 50.00 € / 97.79 лв. through 150.00 € / 293.37 лв.
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
vaucher-1
Акумулаторен ударен винтоверт AEG, BSB12C2LI-402B
В наличност
SKU:
4935446696
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 400 / 0 – 1500 min-1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 40 Nm |
| Максимален диаметър на пробиване(дърво / метал / тухла) | 20 mm / 10 mm / 10 mm |
Акумулаторен ударен винтоверт AEG, BSB18C2XLI-402CA
В наличност
SKU:
4935471403
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.800 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 60 Nm |
| Максимален диаметър на пробиване(дърво / метал / тухла) | 40 mm / 13 mm / 13 mm |
Акумулаторна мотика RYOBI RY18GHA-0, без батерия, 5133006260
В наличност
SKU:
5133006260
Акумулаторна потопяема Водна помпа RYOBI, RY18SPA-0, без батерия, 5133005778
В наличност
SKU:
5133005778
Акумулаторна прахосмукачка RYOBI, RASV18BL-0, без батерия
В наличност
SKU:
5133006323
Водоструйка RYOBI, RY170PWA, 2500 W, 5133005373
В наличност
SKU:
5133005373
Косачка робот HUSQVARNA, AUTOMOWER® 105, 967645412
В наличност
SKU:
967645412
| Тегло | 9.4 кг |
|---|---|
| Капацитет на площта (Акри) | 0.15 акра |
| Капацитет на площта ( m2 ) | 600 m2 |
| Ширина на косене | 6.69 in |
| Ширина на косене (cm) | 17 cm |
| GPS проследяване при кражба | No |
| Местен идентификационен номер Gardena | 00096-76.454.12 |
| Максимален наклон на работа | 25 % |
| Източник на захранване | Акумулаторна батерия |
| Вид гориво | Батерия |
| Сензор за повдигане | Сензор за повдигане |
| Сензор за наклон | да |
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW, i210E AWD
В наличност
SKU:
i210E AWD
Лазерен далекомер LEICA DISTO X1, 986859
В наличност
SKU:
986859
Предложения, които не може да изпуснете
Промоционални продукти за хоби и професионални майстори на едно място!
Ъглошлайф BOSCH, UniversalGrind 750-125, 750 W, 06033E2001
В наличност
SKU:
06033E2001
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 750 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф MAKITA 720W, 125 mm, GA5030R
В наличност
SKU:
GA5030R
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 720 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф AEG, WS8-125S, 800 W, 4935451296
В наличност
SKU:
4935451296
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 800 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф AEG, WS8-125SK, 800 W, 4935451298
В наличност
SKU:
4935451298
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 800 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 7-125, 720 W, 0601388108
В наличност
SKU:
0601388108
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 720 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Оторизиран сервизен център
Ние сме оторизиран сервиз на марките Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee, AEG.
Актуални предложения
Акумулаторен винтоверт Bosch PRO GSR18V-52, 18 V, 2 Ah, 4 Ah, 70 Nm, с батерии, зарядно и куфар, 06019S0024
В наличност
SKU:
06019S0024
| Тегло | 0.92 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah + 4 Ah |
| Въртящ момент (мек/твърд/макс.) | 25/52/70 Nm |
| Скорост на празен ход | 0 – 1900 об/мин |
| Нива на въртящ момент | 20+1 |
| Обхват на патронника | 1.5 – 13 мм |
| Диаметър на пробиване (дърво/стомана) | 35/10 мм |
Акумулаторен компресор Bosch GKO18V-51, 18 V, 51 л/мин, 8 барa, 0601492000, без батерия
В наличност
SKU:
0601492000
| Тегло | 9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Макс. налягане | 8 барa |
| Макс. дебит | 51 л/мин |
| Режими на налягане | 4 / 8 бара |
| Тип | безмаслен |
| Резервоар | 4.5 л |
Акумулаторна ножица за PVC тръби Bosch PRO GPC18V-32P, 18 V, 32 мм, 06019S2000, без батерия
В наличност
SKU:
06019S2000
| Тегло | 1.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Капацитет на рязане | 32 мм |
| Скорост на рязане | 1.3 сек |
Такер акумулаторен DEWALT DCN930P2
В наличност
SKU:
DCN930P2-QW
| Тегло | 3.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18.0 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah |
| Работа с гвоздеи | 50 – 90 mm |
| Ъгъл на касетата | 33 ° |
| Обем на пълнителя | 55 |
Акумулаторен саблен трион DeWALT DCS386N, 18 V, 28.6 мм, без батерия
В наличност
SKU:
DCS386N
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 54/18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Ход на ножа | 28.6 мм |
| Макс. дълбочина на рязане в дърво/метал/пластмаса | 300/130/160 мм |
| Честота на ударите | 3000 уд./мин |
Акумулаторен ударен гайковерт DeWALT DCF922N, 18 V, 406 Nm, 1/2″, без батерия
В наличност
SKU:
DCF922N
| Тегло | 1.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент | 406 Nm |
| Присъединителен размер | 1/2″ |
| Скорост на празен ход | 0-2500 об./мин |
| Честота на ударите | 0-3550 уд./мин |
| Захват | квадрат |
| Брой скорости | 4 |
Чанта за инструменти DEWALT
В наличност
29.00 € / 56.72 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
024001171
Акумулаторен винтоверт DEWALT, 18V DCD800N, без батерия
В наличност
SKU:
DCD800N
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент | 90 Nm |
| Обхват на патронника | 1.5-13 мм |
| Обороти на празен ход | 0-650/0-2000 об./мин |
| Макс.диаметър на пробиване в метал/дърво | 13/55 мм |
Акумулаторен ъглошлайф DeWALT DCG405H2T, 18 V, 125 мм, с 2 батерии 5 Ah PowerStack® и зарядно
В наличност
SKU:
DCG405H2T-QW
| Тегло | 1.75 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah |
| Диаметър на шлифовъчния диск | 125 мм |
| Скорост на празен ход | 9000 об./мин |
| Резба на шпиндела | M14 |
| Дължина | 310 мм |
Акумулаторен ударен гайковерт DeWALT DCF961N, 18 V, 1626/2372 Nm, без батерия
В наличност
SKU:
DCF961N-XJ
| Тегло | 3.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Макс. въртящ момент при затягане | 1626 Nm |
| Макс. въртящ момент при завиване | 2372 Nm |
| Скорост на празен ход | 0-1200 об./мин |
| Честота на ударите | 0-1890 уд./мин |
| Присъединителен размер | 1/2″ |
15+ Марки
всички ТОП брандове
Бърза доставка
до 2 работни дни на налични продукти
Доверие
Над 30 години опит
Сигурни плащания
с удобен за вас метод
От идеята до реализацията
Качество за отлични резултати
Перфоратор MILWAUKEE, PH26T, 800 W
В наличност
SKU:
4933464580
Перфоратор AEG, PN 11 E, 1700 W
В наличност
SKU:
4935412440
Перфоратор BOSCH, GBH 6-42 C, 1300 W, 0611278020
В наличност
SKU:
0611278020
| Тегло | 7.7 кг |
|---|---|
| Размери | 50.0 × 12.2 × 27.8 см |
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1300 W |
| Енергия на удара | 9 J |
| Държач за инструменти | SDS max |
| Ø на пробиване в бетон, свредла за перфоратор | 12 – 42 mm |
| Опт. диапазон на прил. в бетон, свредла за перфоратор | 18 – 40 mm |
| Ø на пробиване в бетон, свредла за проходни отвори | 55 mm |
| Ø на отвора в бетон с корона за ядково пробиване | 100 mm |
Експертни съвети и новини
BOSCH PRO TOUR ВЪВ ВАРНА – ЕДИНСТВЕНО ПРИ ТРЪПКОВИ!
Готов ли си да се потопиш в света на професионалните инструменти 💙BOSCH?На площ от над 200 m², Тръпкови са домакини на BOSCH PROFESSION...
BIG RED TOUR @ MILWAUKEE | 22 Октомври
BIG RED TOUR НА MILWAUKEE СЕ ЗАВРЪЩА!
МОЩНО И ЧЕРВЕНО
22.10. - бул."Сливница"166
Ела при нас и тествай легендарните инстру...
Как да изберем правилната шлайф машина за домашния проект?
Шлайф машините са незаменими инструменти, когато става въпрос за обработка на различни повърхности – от дърво и метал до бетон. Ако си ...
Как да удължим живота на електроинструментите си – практични съвети за поддръжка
Електроинструментите са сериозна инвестиция, затова правилната поддръжка може да ти спести пари и проблеми в дългосрочен план.1. Почист...











